one_tree_hill
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

one_tree_hill

The best forum for the best movie =)
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Пейтън Сойер

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
VaLka

VaLka


Брой мнения : 20
Join date : 18.08.2008

Пейтън Сойер Empty
ПисанеЗаглавие: Пейтън Сойер   Пейтън Сойер Icon_minitimeВто Авг 19, 2008 10:45 am

Прекрасна художничка и мн добра приятелка...Тя в 5 сезон отказва на Лукас да се оженят, за което може би цял живот ще съжелява... Crying or Very sad

Лично аз повече харесвам Лукас и Брук от Лукас и Пейтън flower
Върнете се в началото Go down
KaTet0`
Admin
KaTet0`


Брой мнения : 76
Join date : 16.08.2008
Age : 28
Местожителство : Силистра

Пейтън Сойер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейтън Сойер   Пейтън Сойер Icon_minitimeВто Авг 19, 2008 10:47 am

На същото мнение съм за Лукас и Брук. Когато бяха заедно бяха 10х по-сладки! Ако бяха станали семейство щеше да им отива момиченцето, което осинови за кратко Брук! Но за Пейтън - Наистина ме радваше в първите 3 сезона как се обличаше и как се държеше, но после не знам защо вече не ми харесваше! =)
Върнете се в началото Go down
https://one-tree-hill.all-up.com
VikitO

VikitO


Брой мнения : 29
Join date : 18.08.2008

Пейтън Сойер Empty
ПисанеЗаглавие: Пейтън Суеър   Пейтън Сойер Icon_minitimeВто Авг 19, 2008 10:53 am

Аз също съм съгласна но когато споменахте за момиченцето което беше усиновила ми стана мн тъжно защото Брук преживя много с нея особено когато трябваше на взима решение за операцията която и се налагаше - аз лично тогава се разплаках Crying or Very sad
Върнете се в началото Go down
Didoka
Гост




Пейтън Сойер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейтън Сойер   Пейтън Сойер Icon_minitimeПет Авг 22, 2008 11:19 am

напълно съм съгласна с тебе вуле
Върнете се в началото Go down
Did

Did


Брой мнения : 22
Join date : 22.08.2008
Age : 27
Местожителство : sislistra

Пейтън Сойер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейтън Сойер   Пейтън Сойер Icon_minitimeПет Авг 22, 2008 6:23 pm

аз също мисля че лукас и брук са по-добра двойка от лукас и пейтън



но нямам нищо против пейтън мн е яка
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Пейтън Сойер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пейтън Сойер   Пейтън Сойер Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Пейтън Сойер
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
one_tree_hill :: От А до Я за One Tree Hill :: Актьорите-
Идете на: